Ömer Çelik'ten 'sistem revizyonu' açıklaması:

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın milletvekilleriyle görüşmesi

© AA
Ömer Çelik'ten 'sistem revizyonu' açıklaması:

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın milletvekilleriyle görüşmesi sonrası açıklama yaptı. Çelik, AK Parti'nin sonbaharda Kızılcahamam'da kamp yapacağını söylerken yeni sistem tartışmalarına da değindi. Çelik, "Sistemin birinci yılında performans çözümü yapılacak" dedi.

 AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın milletvekilleriyle görüşmesi sonrası açıklamalarda bulundu. Çelik, “Cumhurbaşkanı iç ve dış politikaya ilişkin açıklama yaptı. İllerdeki yatırımların geldiği nokta değerlendirildi. Sayın Cumhurbaşkanımız teşekkür turuna çıkacak. Sonbaharda Kızılcahamam’da AK Parti kampı olacak” dedi.
 
Son günlerin sıkça tartışılan konularından olan ‘Başkanlık sistemi revizyonu’ ile ilgili soruyu da yanıtlayan Çelik, “Yeni bir sistem hayata geçti. Bürokrasinin çeşitli noktalarında sisteme uyum sağlayamama söz konusuysa bunlar tespit edilecek. Çeşitli noktalarda vatandaşa hizmet götürme konusunda yeterli performans göremediğimiz konular güncellenecek. Bunların hepsi masaya yatırılıp, bunun bir röntgeni, MR’ı çekilecek” diye konuştu.  (HABER MERKEZİ)

SIRADAKİ HABER