Yıldırım'dan slogan sorusuna yanıt: Bu da demokrasinin güzelliği

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'ın Beşiktaş Çarşısı'na yaptığı ziyarette, "Her şey çok güzel olacak" sloganı atıldı. Slogan atılmasıyla ilgili soru üzerine Yıldırım, "Bu da demokrasinin güzelliği. Ne kadar güzel, insanlar düşüncelerini ifade edebilir" dedi.

AA
Yıldırım'dan slogan sorusuna yanıt: Bu da demokrasinin güzelliği

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Beşiktaş Çarşısı’nda seçmenlerle bir araya geldi ve esnafı ziyaret etti.

Yıldırım, balıkçılarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Ziyaret sırasında çevredeki bazı kişiler “Her şey çok güzel olacak” sloganı attı. Kartal Heykeli önündeki Türkiye Gençlik Birliği standına da ziyarette bulunan Binali Yıldırım, ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Çarşı ziyaretinin gayet iyi geçtiğini söyleyen Yıldırım,buranın oldukça yoğun ve hareketli olduğunu dile getirdi.

Yıldırım, bir gazetecinin Çarşı’da yoğun ilginin yanı sıra “her şey çok güzel olacak” sloganlarının da atıldığını hatırlatması üzerine, “Bu da demokrasinin güzelliği. Ne kadar güzel, insanlar düşüncelerini ifade edebilir ama hiçbir zaman birbirimize ağır sözler, söylememeliyiz. Görüşlerimiz tabii ki farklı oluyor ancak aynı ülkede yaşıyor ve aynı havayı teneffüs ediyoruz. Tasamız bir, sevincimiz bir, hiçbir şey bir gönül kırmaya değmez” dedi. (İSTANBUL/AA)

SIRADAKİ HABER