Yıldırım'ın vaatleri İmamoğlu'nu hatırlattı

AK Partili Binali Yıldırım, suda yüzde 40 indirim ve öğrenciye 40 liralık akbil vaat etti. CHP'li Ekrem İmamoğlu da seçim iptalinden önce "İlk işlerimizden biri öğrenci aylık akbilini 50 TL'ye indirmek olacak" demiş ve ayrıca suyun ilk 20 metreküpünde yüzde 40 indirim olacağını açıklamıştı.

© AA
Yıldırım'ın vaatleri İmamoğlu'nu hatırlattı

AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Binali Yıldırım, indirimli su ve öğrencilere 40 liraya akbil vaatlerini açıkladı. Yıldırım, Twitter hesabıdan şu paylaşımı yaptı: “İstanbullulara müjdeli haber: Daha önce söz verdiğimiz gibi; kişi sayısı daha fazla olan hanelerde daha çok indirim olmak üzere, su tüketiminde aylık ortalama yüzde 40 indirim yapılacak. Öğrenci Akbil’i aylık 85 liradan 40 liraya düşürülecek. Hayırlı olsun.”

İMAMOĞLU DA SU VE AKBİL VAADETMİŞTİ

AK Partili Yıldırım’ın akbil vaadi akıllara CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun öğrenciler için 50 liralık akbil sözünü hatırlattı. İmamoğlu, “İlk işlerimizden biri öğrenci aylık akbilini 50 TL’ye indirmek olacak” demişti. İmamoğlu ayrıca su  tüketiminin ilk 20 metreküpünde yüzde 40 indirim olacağını açıklamıştı. (HABER MERKEZİ)

SIRADAKİ HABER