Burak Yılmaz: Kendi paramı istiyorum

Burak Yılmaz, TFF'ye yaptığı başvuruyla alakalı kendisini savunarak, "Hak ettiğim, kendi paramı talep ediyorum" dedi. Trabzonsporlu Yılmaz, alacaklarından dolayı kulübü Türkiye Futbol Federasyonu'na şikayet etmişti.

Burak Yılmaz: Kendi paramı istiyorum

Trabzonspor’un yıldız ismi Burak Yılmaz, TFF’ye alacakları konusunda yaptığı başvuru ile ilgili kendi üzerinden ‘algı operasyonu yapıldığını’ savunarak ‘hakkı olan parayı talep ettiğini’ söyledi. Trabzonspor’un golcü oyuncusu Burak Yılmaz kulüpten alacakları için TFF’ye başvurması konusunda açıklamalar yaptı. Alacağı olan 800 bin euro için TFF’ye başvuran Burak, son günlerdeki tartışmalara açıklık getirdi. 33 yaşındaki oyuncu, kendi üzerinden algı operasyonunun yapıldığını iddia etti.


Yılmaz, hakkı olanı istediğini belirterek, “Başkasının parasını istemiyorum. Hak ettiğim kendi paramı talep ediyorum. Gönderdiğim ihtarnameden kulübün haberi var. Zaten aynı dilekçe hem Türkiye Futbol Federasyonu’na hem de Trabzonspor Kulübü’ne gidiyor” dedi.
Bordo-mavili yıldız, yaşanan süreci değerlendirerek, “Üzerimde algı operasyonu yapılmaya çalışılıyor. Bu her futbolcunun yapması gereken bir şey. Ödeme yapılmazsa yine aynı yola başvuracağım. Benim işim futbol. İşimi yapmaya devam edeceğim. Sakatlığım tamamen geçmeden de oynamayı düşünmüyorum” ifadelerini kullandı. Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu ise konuyla ilgili bir açıklama yaparak, Burak Yılmaz’la ilgili sıkıntılı bir durum olmadığını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2018, 12:57
SIRADAKİ HABER