Vida için Sevilla devreye girdi

Beşiktaş forması giyen Hırvat stoper Vida için Sevilla devreye girdi. İspanyol kulübüne dönen Sportif Direktör Monchi’nin tecrübeli oyuncu ile yakından ilgilendiği belirtiliyor.

© Twitter
Vida için Sevilla devreye girdi

Beşiktaş’ın Hırvat stoperi Domagoj Vida’nın menajeri Uğur Avadan, tecrübeli ismin geleceğiyle ilgili olarak açıklamalarda bulundu. 

Radyospor’a konuşan Uğur Avadan, “Beşiktaş’ın gelecek teklifleri değerlendirme kararı var mı bilmiyorum ama Vida Beşiktaş’ta olmaktan çok mutlu. Fakat transfer pazarı ilginç, ne olacağını bilemeyiz. Vida herkesin istediği bir oyuncu. Monchi, Roma’nın sportif direktörüyken, Ocak’ta Vida’yı transfer etmeyi çok istedi. Şimdi Monchi, yeniden Sevilla’da. İspanyol ekibinin sezon sonu için bir stoper transfer etmeyi istediğini biliyorum ve Monchi, Vida’yı beğeniyor” dedi. 

Dünya Kupası’nda geçen yıl Hırvatistan formasıyla final heyecanı yaşayan Domagoj Vida’nın Beşiktaş’taki performansıyla vitrinde yer almaya devam etmesi sebebiyle Siyah-Beyazlılar, tecrübeli oyuncu için istediği bonservis bedelini yüksek tutuyor. 

SIRADAKİ HABER