Volkan Demirel kendisine program hazırlayacak antrenör bulamadı

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan isimlerden olan Volkan Demirel, bir şok da Dereağzı Tesisleri'nde yaşadı. Çalışmalarını takımdan ayrı olarak Dereağzı'nda sürdürecek olan Volkan Demirel'in, kendisine program hazırlayacak antrenör bulamadığı ortaya çıktı.

© DHA
Volkan Demirel kendisine program hazırlayacak antrenör bulamadı

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Volkan Demirel, çalışma programı çıkarma adına gittiği Dereağzı Tesisleri'nde antrenör bulamadı.

Sarı-lacivertli takımda kadro dışı kalan ve bireysel olarak çalışmalarını Dereağzı Tesisleri'nde yapacak olan Volkan Demirel, kendisine program hazırlayacak antrenör bulamadığı ortaya çıktı.

Kulüpten gönderilen 3 hocanın ardından altyapıdaki kaleci antrenörünün A Takıma gitmesi nedeniyle Dereağzı Tesisleri'nde şu anda kaleci antrenörü kalmadı.

Çalışma yapmak için tesislere giden Volkan Demirel bu nedenle henüz antrenmanlara başlayamadı.

ÖNÜNDE İKİ SEÇENEK VAR
Fenerbahçe'de kadro dışı kalmasıyla gündemi sarsan Volkan Demirel'in önünde ilk kez böylesi sert bir yol ayrımı duruyor. Kişisel internet sitesi üzerinden bir açıklama yaparak, hatasının olmadığını ancak kulübü için özür dilediğini aktaran Volkan'ın önünde iki farklı yol bulunuyor.

Sarı-lacivertli kaleci, Başkan Ali Koç ve yönetim ile arasını düzeltmesi halinde kariyeri için başka bir seçenek çıkacak. Ancak tecrübeli futbolcu, aynı düşüncede devam ettiği takdirde daha değişik bir senaryo ile karşılaşacak.

SIRADAKİ HABER