Bu iPhone'un değeri 286 bin lira!

Apple henüz yeni iPhone 11'i tanıtmadı ancak modelin lüks versiyonu için ön siparişler başladı

© APPLE
Bu iPhone'un değeri 286 bin lira!

ABD merkezli teknoloji devi Apple Eylül ayında iPhone 11 adını alması beklenen yeni iPhone modelini tanıtacak. Ancak Rusya merkezli lüks aksesuar üreticisi Caviar, iPhone 11 modelleri için ön sipariş almaya şimdiden başladı.

50 bin 670 dolar yani 286 bin TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan iPhone 11 Universe Diamond'ı bu kadar pahalı yapan ise gerçek göktaşı ve ay parçalarının yanı sıra bazı değerli taşları bünyesinde barındırması.

iOS 13’un son betasında yer alan “HoldForRelease” isimli detay ile iPhone 11'in lansman tarihi ortaya çıktı. iHelp BR tarafından keşfedilen iOS 13’ün en son betasındaki detay, iPhone 11’in 10 Eylül’de yapılacak olan etkinlikle tanıtılacağını söylüyor.

iPhone 11 özellikleri
Yeni iPhone'ların en dikkat çeken özelliği 5G'yi destekleyecek olması. 

Apple’a yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler ışığında, yeni iPhone modellerinde bizleri Mate 20 modellerinden aşina olduğumuz bir kamera kurulumu karşılayacağı iddia ediliyor.

Yeni iPhone modellerinde oldukça ilginç bir kamera özelliğine yer verilecek. Söz konusu bu kamera özelliği sayesinde, kullanıcıların fotoğraf çekeceği önceden tespit edilebilecek.

Yeni iPhone’larda yer verilecek olan yakınlık ve jiroskop sensörleri sayesinde kullanıcı fotoğraf çekmek için hamle yaptığında telefonun kamerası otomatik olarak açılacak.

SIRADAKİ HABER