WhatsApp'dan 'Stranger Things' hayranlarına sürpriz

Mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni çıkartma paketini piyasaya sürdü. Bu yeni çıkartmalar, Stranger Things 4 hayranlarının ilgisini çekiyor. 2,2 MB’lık paketi indirmenin ise iki yolu mevcut. İşte ayrıntılar...

© shutter
WhatsApp'dan 'Stranger Things' hayranlarına sürpriz

Meta’nın sahip olduğu mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni bir çıkartma paketi piyasaya sürdü. Halihazırda oldukça yoğun bir gündeme sahip olan şirket, geçen günlerde iOS 10 ve iOS 11 sürümlerine yönelik desteği keseceğini açıklayarak, milyonlarca iPhone kullanıcısına kötü haber verdi.

ShiftDelete'in haberine göre; şirket, Business uygulaması için geliştirdiği WhatsApp Premium’u duyurdu. Bu özellik sayesinde işletme hesapları aynı anda 10 cihaza kadar bağlanabilecekler. Bireysel kullanıcıları ise kapsamayacak. 

Son olarak platform, Stranger Things 4. sezon için ilgi çekici bir çıkartma paketini yayımladı.

STRANGER THINGS 4 ÇIKARTMA PAKETİNİ KULLANIMA AÇTI
Duffer Kardeşler tarafından yaratılan Stranger Things dizisinin merakla beklenen 4. sezonu bugün yani 27 Mayıs’ta ekrana geliyor. Popüler mesajlaşma platformu, Stranger Things’i temsil eden yeni bir animasyonlu çıkartma paketini yayımladı. Bunun bir benzerini geçen sene final olan La Casa de Papel için de yapmıştı.

2,2 MB’lık paketi indirmenin iki yolu mevcut. Buradaki linke tıklayarak doğrudan WhatsApp’ın resmi çıkartma mağazasından indirebilirsiniz. Alternatif olarak sohbetlerdeki çıkartma işlevinde “+” simgesine dokunarak Stranger Things kelimesini aratabilir ve dizinin ikonik karakterlerinin bulunduğu görsellere erişebilirsiniz.

Beğendiğiniz bir çıkartmayı kolay bulmak için favorilere ekleyebilirsiniz. Bunun için Emoji > Çıkartmalar’a dokunun. İçlerinden bir tanesine basılı tutun, ardından Favorilere Ekle düğmesine tıklayın. İndirdiğiniz belirli çıkartmaları aratmak için de Ara’ya dokunabilirsiniz. Metin veya emoji kullanarak çıkartmaları aratabilirsiniz.

TÜM PLATFORMLARI DESTEKLİYOR
Çıkartma WhatsApp’ın desteklediği Android, iOS ve masaüstü platformlarında kullanılabiliyor. Ancak uygulamayı, kullandığınız cihazın marketine giderek son sürüme güncellemek zorundasınız.

SIRADAKİ HABER