Whatsapp'ta beklenen özellik yayınlandı. Herkes bunun gelmesini bekliyordu

Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, bir yeni özelliği daha kullanıcılarına sundu. Mobil tarafta kullanıcılarına çok çeşitli özellikler sunan WhatsApp, şimdi de masaüstü sürümüne koyu tema ve çıkartmalar özelliğini kullanıcılarına getirdi.

© GETTY IMAGES
Whatsapp'ta beklenen özellik yayınlandı. Herkes bunun gelmesini bekliyordu

Webtekno'da yer alan habere göre, Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi olan WhatsApp, uygulamanın masaüstü kullanıcıları için koyu tema ve çıkartmalar özelliğini kullanıcılarına sunuyor. 

Şirket, 2.2049.8 sürümüyle birlikte mesajlaşma uygulamasına yeni özellikler ve yeni tasarım seçenekleri de getiriyor.AdChoices 

KOYU TEMA ARTIK MASAÜSTÜNDE

Uygulama geliştiricilerin son dönemlerde kullanıcılara sunmaya başladığı ve birçok kullanıcı tarafından da tercih edilen karanlık mod ya da WhatsApp'ta adlandırıldığı şekliyle koyu tema, bir süredir Android ve iOS uygulamalarında kullanılıyordu. Bu özellik, şimdi de WhatsApp'ın masaüstü sürümüne gelecek.

SOHBET RENGİ YEŞİL RENKTE KALACAK

Uygulamanın masaüstü sürümüne sunulacak olan bu özellikle birlikte WhatsApp'ın arka planı siyah renge kavuşurken sohbet baloncuklarının rengi WhatsApp ile özdeşleşmiş olan yeşil renginde kalacak.

STICKERLER DA OLACAK

WhatsApp'ın masaüstü sürümü için yapılacak olan bir diğer güncelleme de çıkartmaların yenilenmesi olacak. 

SIRADAKİ HABER