Bir döneme damga vuran oyuncu Denise Richards trafikte saldırıya uğradı

90'lara damga vuran yapımlarda yer alan ve son dönemde de Real Housewives isimli TV programıyla hatırlanan ABD'li oyuncu Denise Richards ve eşi Aaron Phypers'ın Los Angeles'ta trafikteyken saldırıya uğradığı açıklandı.

© TWITTER
Bir döneme damga vuran oyuncu Denise Richards trafikte saldırıya uğradı

51 yaşındaki ABD’li oyuncu Denise Richards ve eşi Aaron Phypers’ın Los Angeles’ta sete gitmeye çalışırken trafikte saldırıya uğradığı açıklandı.

Angels Fallen: Warriors of Peace isimli filmin çekimleri için Los Angeles’taki Popsicle Studio’ya giden Richards’ın içinde bulunduğu aracı Phypers’ın kullandığı belirtildi. Park yeri bulamayan Phypers’ın aracı kullanmasına öfkelenen bir başka sürücü ise bağırarak hakaretler yağdırmaya başladı.

Görgü tanıkları adamın araçtan indiğini ve Phypers’ı “önüne kırmakla” suçladığını söyledi. Phypers’ın adamdan özür dilediği belirtilirken daha sonra çiftin aracın sol yanında bir mermi deliği keşfettiği öğrenildi. Richards’ın şoka girdiği ve çok korktuğu belirtildi. Fakat bu yaşananlara rağmen Richards’ın film çekimine zamanında yetiştiği kaydedildi.

Richards ve Phypers’ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Çiftin şikayette bulunmadığı öğrenilirken, adamın minibüsü ile kaçtığı aktarıldı.

SIRADAKİ HABER