Damadın annesinin düğünde giydiği kıyafet tartışma yarattı

Sosyal medyada paylaşılan bir düğün fotoğrafı büyük bir tartışma yarattı. Fotoğrafta damadın annesi olduğu belirtilen bir kadın siyah kısa bir elbise giyerken görülüyor.

© Reddit
Damadın annesinin düğünde giydiği kıyafet tartışma yarattı

ABD’de çekildiği tahmin edilen bir fotoğraf sosyal medyada büyük bir tartışmayı da beraberinde getirdi.

Popüler sosyal medya platformu Reddit’te paylaşılan bir fotoğrafta çekilen kişilerin yüzleri görünmezken giydiği kıyafetler görülüyor. Bir kilisede gerçekleştirilen düğünde beyaz gelinlikli bir kadının yanında görülen bir başka kadının damadın annesi olduğu öne sürüldü.

İsmi açıklanmayan ve yüzü görülmeyen kadın V-şeklinde derin bir göğüs dekoltesi tercih ederken siyah elbisesinin de mini etekten oluştuğu anlaşılıyor. Bu fotoğrafın paylaşılmasından sonra büyük bir tartışma başlarken, kullanıcılar “kayınvalidenin” tercihinin rahatsız edici olduğunu söyledi.


Sosyal medyada paylaşılan fotoğraf kısa bir sürede paylaşım ve yorum rekoru kırdı.

Bir kullanıcı, “Derin göğüs dekoltesi ve mini etekle birlikte bu elbise ile resmen şov çalmaya çalışmış” yorumunu yaparken diğer bir sosyal medya kullanıcısı ise, “Bu kıyafet ile seks bir şekilde cenazeye gidiyormuş gibi görülüyor” dedi.

Öte yandan bir Reddit abonesi de, “En azından beyaz giyinmemiş” yorumunu yaptı. “Düğünde rezalet” forumunda paylaşılan fotoğrafta damadın annesinin kıyafeti uygun bulunmadı. Bir kullanıcı, “Resmen ‘bana ilgi gösterin’ diye bağırıyor” ifadesini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2022, 09:37
SIRADAKİ HABER