Güzellik yarışmasında herkesi şoke eden an… Elektrik çarpan güzel yere yığıldı

Meksika'da düzenlenen bir güzellik yarışmasında izleyenleri ve katılımcıları şoke eden bir olay yaşandı. Kraliçe adayı güzel sahneye çıkıp mikrofonu eline alınca elektrik çarptı. Elektrik akımına kapılan adayın yere yığıldığı anlar kameralara da yansıdı.

© Facebook
Güzellik yarışmasında herkesi şoke eden an… Elektrik çarpan güzel yere yığıldı

Batı Meksika’nın Michoacán eyaletinde düzenlenen 2022 Sahuayo Güzellik Yarışması’na katılan Andrea Granados, sahneye çıktığında beklenmedik bir olay yaşandı. Granados, mikrofonu eline aldıktan hemen sonra sarsılmaya başlayıp ardından da yere yığıldı.

Yarışma sunucularının “Elektrik çarpıyor” diye bağırdıkları görüntülerde, Granados mikrofonu bırakabildiğinde yanına gelenlerin yardımıyla ayağa kalkabildi.

Yaşanan talihsizliğe rağmen Granados, kalkıp konuşmasını yaptı. Yarışmadan sonra hastaneye götürülen güzel, elinde oluşan yanık nedeniyle tedavi gördü.

Granados’un sahneye çıkmasından önce yağmur yağdığı ve 22 yaşındaki güzelin sahneye çıplak ayakla çıkmasıyla olayın yaşandığı belirtildi.

Granados, yarışmada yaşadığı şoke edici olayı esprili bir şekilde karşıladı ve sosyal medyada; “Kelimenin tam anlamıyla şarj edilmiş olarak geri geldim. Tüm mesajlarınız için teşekkür ederim, çok şükür her şey yolunda” diye yazdı.

SIRADAKİ HABER