Halka açık yerde cinsel ilişkiye giren çiftin fotoğrafları yayınlandı

Liverpool şehir merkezinde yüzlerce kişinin önünde cinsel ilişkiye girdiğinden şüphelenilen bir erkek ve kadının, polis tarafından isimlerinin açıklanmasından bu yana görüntüleri de ilk kez yayınlandı.

© Shutterstock
Halka açık yerde cinsel ilişkiye giren çiftin fotoğrafları yayınlandı

2 Ağustos Salı günü dolaşmaya başlayan bir videoda, İngiltere’nin Liverpool kentinde, bir çift, Einsten Bier Haus’un girişinden sadece birkaç metre ötede seks yapıyor gibi görünüyordu.

Joe Firby…

Daily Star’da yer alan habere göre, halka açık yerde cinsel ilişkiye girmekte suçlanan Joe Firby (23) ve Kelly Cousins isimli kişiler, bu hafta Merseyside Polisi tarafından tutuklanıp suçlanmalarının ardından ilk kez fotoğrafları yayınlandı.

Kelly Cousins…

“ÖNLEM ALIYORUZ”

Liverpool Belediye Başkanı Joanne Anderson, durumla ilgili hayal kırıklığını şu sözlerle dile getirdi: “Şehrimizde uygunsuz cinsel faaliyetleri gösteren videolara şok oldum ve bu nedenle endişeliyim. Bu eğlenceli değil, rahatsız edici, zarar verici ve yasa dışı bir eylem…”

“Ayrıca şehrimizin genç kadınları ve erkekleri için tehlikeli bir emsal teşkil ediyor. Açıkça söyleyeyim, bu bir suçtur. Liverpool’da halka açık yerlerde uygunsuz davranışlar kesinlikle kabul edilemez ve hoş görülmeyecektir. Merseyside Polisi ivedi bir şekilde gereğini yapacaktır” dedi.

Firby, 20 Eylül Salı günü Liverpool Sulh Ceza Mahkemesi’nde duruşmaya çıkacak.

SIRADAKİ HABER