İngiltere’ye giden Prens Harry ve Meghan Markle aileyle görüşecek mi?

Prens Harry ve eşi Meghan Markle'ın yeni hamlesi kafaları karıştırdı.

© Shutterstock
İngiltere’ye giden Prens Harry ve Meghan Markle aileyle görüşecek mi?

2020 yılında İngiliz Kraliyet Ailesi'ndeki resmi görevlerinden ayrılan Prens Harry (37) ve Meghan Markle (40), ABD'ye yerleşerek farklı bir hayat tarzını benimsemişti.

Önümüzdeki ay İngiltere’yi ziyaret edecekleri açıklanan çiftin, Harry’nin kardeşi Prens William ve eşi Kate Middleton’la görüşüp görüşmeyecekleri ise henüz belirsiz.

5 Eylül’de Harry ve Meghan, 190’dan fazla ülkeden genç liderleri bir araya getiren One Young World Summit için Manchester’ı ziyaret edecekler. Törende açılış konuşmasını ise Sussex Düşesi Meghan yapacak.

Çift daha sonra, Prens Harry’nin bir konuşma yapacağı 8 Eylül’de Londra’daki WellChild Ödülleri için İngiltere’ye dönmeden önce, 6 Eylül’de Düsseldorf’taki Invictus Oyunları’nı anmak için Almanya’ya gidecek.

İkili, hazirandaki Platin Jübile kutlamalarından bu yana ilk kez İngiltere’de olacak.


DENK GELMEYEBİLİRLER
Prens William ve Prens Harry kardeşler, geçen yaz merhum anneleri Galler Prensesi Diana’nın heykelini açtıklarından bu yana yüz yüze konuşmadılar. İki kardeşin arasının uzun zamandır açık olduğu biliniyor.

Ancak bir kaynak, Sussex’lerin ziyaretinin birkaç hayır kurumunu desteklemeye odaklanacağını ve kardeşiyle eşini görmek gibi bir planları olmadığını bildirdi.

Majesty Magazine’in editörü Ingrid Seward, Sun’a, “Önceden ayarlanmadıkça birbirlerine denk geleceklerini sanmıyorum” dedi.

SIRADAKİ HABER