Modern Nostradamus: Elon Musk, ölümsüzlüğün peşindeki bir Tapınak Şövalyesi

Daha önce "zombilere” ve çeşitli felaketlere karşı uyarılarda bulunan "Yaşayan Nostradamus" lakaplı Brezilyalı kahin Athos Salomé, dünyanın en zengin insanı Elon Musk’ın “yeni dünya lideri” olabileceğini öne sürdü. Kahin, Musk’ın bilim, sanat ve sihri bir araya getiren simyayla ilgilendiğini ve ölümsüzlüğün peşinde olduğunu söyledi.

© shutter
Modern Nostradamus: Elon Musk, ölümsüzlüğün peşindeki bir Tapınak Şövalyesi

“Yaşayan Nostradamus” lakaplı bir 36 yaşındaki Brezilyalı kahin Athos Salomé, son olarak da Elon Musk'la ilgili açıklamalarıyla gündem oldu.

Rusya'nın Ukrayna'yı işgali, Covid-19 pandemisi ve İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in ölümüne kadar birçok öngörüsünün gerçekleştiğini savunan Salomé, ürpertici kehanetleriyle dünyaca ünlü kahinler Nostradamus ve Baba Vanga'nın izinden gidiyor.


Athos Salomé..

Daha önce “zombilere” ve çeşitli felaketlere karşı uyarılarda bulunan Salomé, Twitter'ı satın almasıyla son günlerde gündemden düşmeyen Elon Musk'la ilgili de dikkat çeken açıklamalar yaptı. Dünyanın en zengin insanı olan, Tesla ve SpaceX'in ardından Twitter'ın da sahibi olan Musk için “Ölümsüzlük arayışıyla simya ve robotik teknolojisini kullanarak dünyada önemli dönüşümleri maniple ediyor” diyen Salomé, Musk'ı “Modern çağın Tapınak Şövalyesi” olarak niteledi.

‘GİZEMLİ SAYILARA GÖRE YENİ DÜNYA LİDERİ’

Elon Musk'ın Twitter'ı alacağını önceden gördüğünü savunan Brezilyalı kahin, Yahudi Kabala öğretisine göre Musk'ın yeni bir dünya lideri olabileceğine işaret etti. Kabala'da 22, 44 ve 66 rakamlarının önemli olduğunu belirten Salomé, Musk'ın Twitter'ı 44 milyar dolara satın alma niyetini 22 Nisan 2022'de açıkladığına dikkat çekerek bunun “bir işaret” olduğunu söyledi.

Elon Musk'ın insan beyniyle yapay zekayı birleştirmeye yönelik Neuralink şirketine de değinen Salomé, Musk'ın Cadılar Günü partisine “Şeytanın Askeri” kostümüyle katılmasının da ünlü iş insanının dünyanın geleceğine dair bir mesajı olduğunu ifade etti. Kahin, “Musk'ın fantezisinde birçok gizli sembol var” diyerek Musk'ın Orta Çağ'da popüler olan, bilim, sanat ve sihri bir araya getiren simyayla ilgilendiğini de öne sürdü.

SIRADAKİ HABER