Selena Gomez böbreğini aldığı yakın arkadaşını gözden çıkardı

Dünyaca ünlü şarkıcı ve oyuncu Selena Gomez'in, bir zamanlar çok yakın arkadaş olduğu ve 2017 yılında da böbreğini aldığı aktris Francia Raisa ile yaşadığı tartışmanın ayrıntıları belli oldu.

© DepoPhotos
Selena Gomez böbreğini aldığı yakın arkadaşını gözden çıkardı

Lupus hastalığından muzdarip olan 30 yaşındaki ABD’li şarkıcı Selena Gomez, 10 yılı aşkın bir süredir yakın arkadaş olduğu Francia Raisa’nın (34) tek böbreğini 2017 yılında almıştı.

Daily Mail’in haberine göre, geçmişte birbirlerinden “kız kardeş” olarak bahsetmelerine rağmen, Gomez’in yeni belgeseli “My Mind & Me”de, Raisa’dan hiç bahsetmemesi ise tartışmalara sebep oldu.

Gomez, bunun üstüne geçen hafta Rolling Stone ile yaptığı röportajda da, sektördeki tek ünlü arkadaşının Taylor Swift olduğunu söyledi.


Francia Raisa, Selena Gomez (2017)…

TEPKİ GÖSTERDİ
Bunun üzerine Raisa, belgeselin galasından bir gün sonra Gomez’i sosyal medyada takip etmeyi bıraktı ve ünlü ismin Swift hakkındaki açıklamasına kızarak buna “ilginç” yorumunu yaptı.

Gomez ise Raisa’nın kendisini takip etmeyi bırakmasına, “Üzgünüm, tanıdığım her kişiden bahsetmedim” şeklinde değerlendirdi. Bipolar bozukluk teşhisi de bulunan ünlü yıldızın bu açıklaması tepki çekti.

Raisa, bu açıklamanın üzerine yorumunu sildi. Gomez ise Instagram’da onu takip etmeye devam ediyor.

SIRADAKİ HABER