Yeşim Salkım: “Her şey çok güzel olacak" dedik diye vergi daireleri başladı denetlemeye

"Siz peşkeş çektiğiniz, başımıza sanatçı diye 15 senedir diktiğiniz yapımcıları kanal sahiplerini araştırın önce"

© Instagram
Yeşim Salkım: “Her şey çok güzel olacak" dedik diye vergi daireleri başladı denetlemeye

Sanatçı Yeşim Salkım “23 Haziran İstanbul Belediye Başkanlığı seçim döneminde ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ dediği için vergi daireleri tarafından denetlendiğini” söyledi.

“Hülya Koçyiğit, Orhan Gencebay ve Alişan gibi ünlülere da aynı denetlemenin yapılması gerektiğini” ifade eden Salkım, “Altını doldurun lütfen size bırakıyorum ben unutuyorum da bazen” yorumuyla Twitter’dan paylaştığı videolu mesajında şu ifadeleri kullandı: 

“Şu bütün yemeklere, iftarlara katılan sanatçıların, büyük büyük isimlerin de vergilerini araştırın da adil olsun. Ben onların listesini yayınlayayım Twitter’dan onları da araştırmaya aldınız mı bakalım. Çok çabuk unuttu bu ülke. Onları da araştırın olur mu!”

Salkım yaptığı açıklamada, “Her şey çok güzel olacak' dedik diye vergi daireleri başladı denetlemeye bizim alnımız anamızdan emdiğimiz süt kadar helal. Siz peşkeş çektiğiniz sanatçı olmayan ama başımıza sanatçı diye 15 senedir diktiğiniz yapımcıları kanal sahiplerini araştırın önce. Ne zavallısınız yahu” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER