Suicide Squad: Gerçek Kötüler, Para Avcısı (The Wolf of Wall Street), Bir Zamanlar... Hollywood'da - Once Upon A Time...in Hollywood ve son olarak Barbie'deki rolleriyle Hollywood'un son yıllardaki parlayan ismi Margot Robbie bebek bekliyor.

Daily Mail'e konuşan, Margot Robbie ve kocası Tom Ackerley'e yakın kaynaklar bebek haberini doğruladı.

İkili ilk olarak 2013 yılında Aşk Uğruna'nın (Suite française) setinde bir araya geldi ve ardından iki yıllık bir ilişkiden sonra evlilik kararı aldı. Aralık 2016'da Avustralya'nın Byron Körfezi'nde düzenlenen samimi bir törenle evlendiler. 

Robbie, Mayıs 2016'da Vogue'a Ackerley hakkında konuşurken, Londra'nın en yakışıklı erkeği ile olan ilişkisinin beklenmedik olduğunu söyledi:

“İlişki fikri bende kusma isteği uyandırırdı. Sonra bu durum başıma geldi. Çok uzun zamandır arkadaştık. Ona her zaman aşıktım. Ama düşündüm ki, 'Ah, o da beni asla sevmez. Bunu tuhaflaştırma, Margot. Aptallık etme ve ona ondan hoşlandığını söyleme.' Ve sonra oldu. Bu o kadar mantıklı ki, daha önce hiçbir şey bu kadar mantıklı gelmemişti."

Çift, 2014 yılında aralarında Robbie'nin de rol aldığı "Barbie", "I, Tonya" ve "Birds of Prey" gibi birçok filme imza atan yapım şirketi LuckyChap Entertainment'ı kurdu.