Ceyda Düvenci'nin arkadaşı Ebru Cündübeyoğlu'nun eski eşi Güçlü Mete ile aşk yaşamaya başlamasının ardından 10 Temmuz 2023'te boşandığı Bülent Şakrak'la ilgili de geçen günlerde bir iddia ortaya atıldı.

İddiaya göre Bülent Şakrak evliyken 'Maviye Sürgün' adlı dizide tanıştığı Esra Akpınar'la yakınlaştı. Bunun ardından Şakrak, Düvenci'ye boşanmak istediğini söyledi.

Bülent Şakrak'ın menajeri Handan Taşkın ise bir açıklama yaparak Bülent Şakrak ve Esra Akpınar aşkını doğruladı, fakat birlikteliğin boşanma sonrası başladığını söyledi:

"Aralık ayından beri birlikteler. Birliktelikleri 'Maviye Sürgün' dizisinde başlamadı, evlilikleri de bu ilişki nedeniyle bitmedi. Esra’yı önceden de tanıyorduk."

"İYİ Kİ DOĞDUN SEVGİLİM"

Söylenenlerin ardından Ceyda Düvenci bugün Instagram hesabından sevgilisi Güçlü Mete'nin doğum gününü romantik bir notla kutladı.

Düvenci, Mete'nin fotoğrafını şu notla yayınladı:

"İyi ki doğdun sevgilim… Biliyorum ki hayatına nezaketinle, zekanla, sevginle ve hassasiyetinle dokunduğun herkes için çok kıymetlisin. Benim içinse, iyi ki doğdun ve iyi ki kalbine düştük önce. Aklın öngörmediğini kalp öngörürmüş. İyi ki kalbinin peşinden gittin ki biz olduk bu sayede… Biz olmak hayatın en güzel mucizesiymiş. Seni çok seviyorum."