Gösteri dünyasının gözde çiftlerinden Victoria ve David Beckham, Sık sık birbirlerine olan aşklarını sosyal medyadaki paylaşımlarıyla da gösteriyorlar. Ancak David Beckham'ın son paylaşımı özellikle de Victoria Beckham hayranlarını üzdü.

Geçtiğimiz günlerde 49 yaşındaki Spice Girls üyesi ve moda tasarımcısı Victoria Beckham, spor salonunda ayağını kırdığını pylaşmıştı.

Durumuyla ilgili paylaşım yapan David Beckham, eşinin sabitlenmiş ayağının fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı: "Görünüşe göre karımın spor salonundaki küçük kazası temiz bir kırılmaymış..."

14 Şubat'ta dört çocuk annesi, Instagram Hikayelerinde yaşadığı kazayı paylaşarak Sevgililer Günü'ne kötü bir başlangıç yaptığını söylemişti.

Ayağının bir buz torbasıyla kaplı fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı: "Sevgililer Günü'nüz kutlu olsun... spor salonunda düştüm!!!"

David Beckham ise eşinin bu durumundan pek endişelenmiş gibi görünmüyor. aynı gün, Victoria'nın ayak parmağının büyüklüğüyle dalga geçti ve şöyle yazdı: "Ayak parmağın ne kadar büyük? Vay be bunu daha önce hiç fark etmemiştim."

Ayrıca yaklaşık 25 yıllık eşiyle çekilmiş bir dizi fotoğraf daha paylaşarak Sevgililer Günü'nü kutladı.

Beckham çifti, son günlerde eski arkadaşlarıyla aralarının açıldığına dair söylentilerle de gündemde. Spice Girls üyesi Geri Horner, bir süedir eşi Christian Horner'a yönelik cinsel taciz iddialarıyla gündemde. Haberin duyulmasıyla beraber Spice Girls üyelerinin arkadaşlarının yanında yer aldığı basına yansımıştı, ancak kısa bir süre sonra Geri Horner'dan sürpriz bir hamle geldi ve Beckham çiftini takipten çıkardı.

Geri, hafta sonu boyunca tüm Beckham'ları Instagram'da takipten çıkardı. Ancak hâlâ Emma Bunton ve Mel C'yi takip ediyor. Mel B'yi ise zaten takip etmiyordu. Gruba yakın bir kaynak, "Yıllar boyunca Geri ve Mel B arasında yüzlerce anlaşmazlık yaşandı; en azından Mel, kendisinin ve Geri'nin birkaç yıl önce birlikte yattığını söylediğinde" diyerek ikilinin iilşkisine dair açıklama yaptı.