Ünlü şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler, 30 Nisan 2022 tarihinde Çırağan Sarayı'nda aile arasında gerçekleşen bir törenle sessiz sedasız nikâh masasına oturmuştu.

Ancak çok konuşulan aşkları kısa süren ikili, 30 Eylül'de Beykoz Adliyesi'nde görülen duruşmayla tek celsede boşanmıştı.

Çıkan haberlerden sonra ünlü şarkıcı Hadise, boşanma haberini Instagram hesabından şu açıklamayla duyurmuştu: Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim.

Mehmet'e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim. Son dönemde hem dansları hem de iddialı sahne kıyafetleriyle adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı Hadise şimdi ise sosyal medya sayfasından dans ettiği anları paylaştı

Hadise hem özel hayatı hem de şarkılarıyla sık sık gündem oluyor. Sosyal medya sayfasını aktif olarak kullanan Hadise cesur paylaşımlarıyla gözleri üzerine çekiyor.

Açıklamalarıyla, dansıyla ve tarzıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ünlü şarkıcı Hadise, geçtiğimiz haftalarda ise aşk iddiasıyla gündeme geldi. Geçtiğimiz haftalarda yeni bir aşk iddiası ortaya atıldı. Hadise ile şef Gürkan Topçu'nun bir araya geldiği; ortak arkadaşlarının vasıtasıyla yine arkadaşlarının evinde buluştuğu konuşuldu.