Julianne Moore: Ben ayrılmadım, kovuldum

Ünlü oyunucu Julianne Moore, bu yıl Oscar’a üç dalda aday gösterilen “Can You Ever Forgive Me?” filminin kadrosunda yer aldığını ancak filmin kadrosundan kendi isteği dışında çıkarıldığını açıkladı.

© Instagram
Julianne Moore: Ben ayrılmadım, kovuldum

Bir televizyon programında konuşan Hollywood yıldızı Julianne Moore, 91’inci Oscar Ödülleri'ne üç kategoride aday gösterilen “Can You Ever Forgive Me?” filminden kovulduğunu söyledi.

Still Alice filmindeki rolüyle 2015 yılınd En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ının sahibi olan Moore, “Can You Ever Forgive Me?” filminin kadrosundan sanıldığı gibi kendi isteğiyle ayrılmadığını, kovulduğunu açıkladı.

The Hours, İki Kadın Bir Erkek, Yıldız Haritası, Tutsak, Aşka Özgürlük gibi filmleriyle tanınan Moore, En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ve En İyi Uyarlama Senaryo kategorilerinde Oscar adaylığı bulunan Can You Ever Forgive Me? filminin kadrosunda bulunduğunu ancak filmden ayrılmak zorunda kaldığını belirtti.

58 yaşındaki ABD’li oyuncu, kendisini filmin kadrosundan çıkaran kişinin filmin senaristi Nicole Holofcener olduğunu kaydetti.

“Yaptığım şeyden hoşlandığını sanmıyorum” diyen Moore, “Prodüksiyon öncesinde prova yapıyorduk ve onun bu karakter hakkında düşündükleriyle benim karakter hakkında düşündüklerim birbiriyle uyuşmuyordu” ifadesini kullandı.

Filmin senaristi ile fikir uyuşmazlığı yaşaması nedeniyle başrolden kovulduğunu belirten Moore, filmi hala izlemediğini, çünkü filmi görmenin acı verici olduğunu da ifade etti.

SIRADAKİ HABER