Kulüp dizisinin 2. sezonunda da yer alan Serra Arıtürk'ün hayatı birçok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. Kadir Doğulu ile "Aşkın Tarifi" dizinde yer alan Arıtürk, şimdilerde "Kulüp" dizisinde Keriman karakterine hayat veriyor.

1950’lı yıllarda İstanbul’un eğlence hayatında çalışan Keriman karakterini canlandıran Serra Arıtürk, birçok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. Peki, Serra Arıtürk Kimdir? Kaç yaşında?

SERRA ARITÜRK KİMDİR?

Serra Arıtürk, 22 Haziran 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Müziğe ilgi duyan Arıtürk, gitar konusunda en büyük eğitimini Hüsrev İsfendiyaroğlu'ndan aldı.

Şarkı söylemeye başladıktan sonra Boğaziçi Caz Korosu ekibinde yer almaya başladı. Liseyi Özel Denizatı Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Daha sonra Acıbadem Üniversitesi'ni kazandı.

Genç oyuncu ayrıca müzisyenlik de yapmaktadır. Bu zamana kadar, 'Kendimi Bilmeden', 'Kimse Yok', 'Olmazdım' gibi single parçalar da çıkarmıştır.

2021 yılında ise Arıtürk, Kanal D'de yayımlanan Aşkın Tarifi adlı dizide başrol oyuncusu olarak yer aldı. Şu anda ise Kulüp dizisinde Keriman karakterine hayat veriyor.

serra-ariturk-3.jpg

Serra Arıtürk Oynadığı Dizi ve Filmler
2019 Uykusuzlar Kulübü -Program TV100
2019 Genç Sahne - Ses yarışması TRT1
2021 Aşkın - Tarifi Naz Soyluer Başrol oyuncusu Kanal D
2022 Kulüp - Keriman - Oyuncu Netflix
Yakında - Güneşi Söndürmem Gerek - Umut - Başrol oyuncusu
Serra Arıtürk Single
2019 Kendimi Bilmeden - single
2020 Kimse yok - single
2020 Olmazdım - single