Sadakatsiz dizisinde hayat verdiği 'Derin' karakteriyle büyük bir çıkış yakalayan genç oyuncu Melis Sezen son olarak Murat Ünalmış ile başrolünü paylaştığı Gülcemal dizisiyle ekranda yer aldı.

Başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkat çeken Sezen, şimdilerde sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Her gönderisi olay olan ünlü isim, geçtiğimiz günlerde kum üzerindeki dansıyla sosyal medyanın diline düşmüştü.

Melis Sezen Seksi Pozlarıyla Plaj Sezonunu Açtı! 1

Güzel oyuncu, ilginç dans videoları serisine bir yenisini daha eklemiş ve bu sefer dansını Dubai kumlarında yapmıştı.

İlginç bir şarkı eşliğinde kendini kumlara atan Sezen'in, mistik dans performansı olay olmuştu.

Melis Sezen Seksi Pozlarıyla Plaj Sezonunu Açtı! 5

Melis Sezen Sadakatsiz dizisi ile yıldızını parlatmıştı. Seyirci için Sadakatsiz'in Derin'i olarak hafızalara yerleşen Melis Sezen, daha sonra Gülcemal isimli dizide Deva karakterine hayat vermişti.

Öte yandan, Melis Sezen, geçtiğimiz aylarda Marie Claire dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçmişti. Geçtiğimiz haftalarda iş insanı sevgilisi Atilla Bingöl ile ilk kez objektiflere yakalanan Melis Sezen aşk hayatı hakkında düşüncelerini belirtmişti.ä

Melis Sezen Seksi Pozlarıyla Plaj Sezonunu Açtı! 7

Ünlü oyuncu, “Âşka ilgili neler düşünüyorsun? Şu an âşık mısın” sorusuna kaçamak bir yanıt vermişti:

“Hiçbir şey bilmiyormuşum. Âşka açtım kendimi demiştim, bir yolculuktayım ve bu bir bilme hali değil.” Sezen, âşık olunca nasıl bir kadın olduğunu da şu sözlerle anlatmıştı:

Melis Sezen Seksi Pozlarıyla Plaj Sezonunu Açtı! 8

“İçimde tanımadığım şeyler uyanıyor, bilmediğim hisler. Ama bütün yaşamı içimde hissediyorum ve dışarı taşıyorum. Canlı hissediyorum, çiçek açıyorum."

Melis Sezen Seksi Pozlarıyla Plaj Sezonunu Açtı! 9

Ekranların sevilen oyuncusu Melis Sezen, bir süredir iş adamı Atilla Bingöl ile beraberlik yaşıyordu. Aşkları kısa süren çift geçtiğmiiz haftalarda ayrıldı.

Sessiz sedasız ayrılık sonrası Melis Sezen'den yeni bir paylaşım geldi.

Melis Sezen Seksi Pozlarıyla Plaj Sezonunu Açtı! 11

Her gönderisi binlerce beğeni ve yorum alan ünlü isim bu defa leopar desenli mayosuyla adından söz ettirdi.