Bahçeli: 31 Mart'ta beklenen olmasa da vazgeçmek yok!

MHP lideri Devlet Bahçeli, 31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı'nın kaybetmesi halinde ittifakın süreceğini açıkladı. Bahçeli, "31 Mart’ta beklenen olmasa da hedeften sapma yoktur, vazgeçmek yoktur, dönmek yoktur" dedi.

© AA
Bahçeli: 31 Mart'ta beklenen olmasa da vazgeçmek yok!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerel seçimlere ilişkin Twitter hesabından açıklamalarda bulundu. Cumhur İttifakı’na yönelik yapılan eleştirilere de yanıt veren Bahçeli, “31 Mart’ta beklenen olmasa da hedeften sapma yoktur, vazgeçmek yoktur, dönmek yoktur, milli yeminleri çiğnemek asla olmayacaktır” dedi.
 
Bahçeli, “Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi 2023 hedeflerini yüksek bir inanmışlık ve adanmışlıkla kucaklayacak, ardında da Türkiye’yi gelecek nesillerin emanetine güvenle teslim edecektir” dedi. 31 Mart seçimlerinde bekledikleri sonucu almadıkları takdirde ittifakın devam edeceğini söyleyen Bahçeli, “31 Mart’ta beklenen olmasa da hedeften sapma yoktur, vazgeçmek yoktur, dönmek yoktur, milli yeminleri çiğnemek asla olmayacaktır” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)


Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 15:58
SIRADAKİ HABER