Dünyaca ünlü rapçi Puff Daddy hakkındaki cinsel saldırı iddialarının ardı arkası kesilmiyor. Ünlü şarkıcı şimdi de eski bir modelin cinsel saldırı suçlamalarıyla karşı karşıya...

Puff Daddy, P. Diddy, Puffy isimleriyle bilinen ünlü rapçi Sean John Combs, geçtiğimiz aylarda eski kız arkadaşı Cassie tarafından cinsel taciz ve fiziksel şiddet ile suçlanmış, ancak ikili arasında kısa sürede anlaşma sağlanarak dosya kapanmıştı. Ancak Cassie ile anlaşmaya varsa da Diddy hakkında bu defa da farklı kişilerden şoke eden suçlamalar geldi.

TECAVÜZ, UYUŞTURUCU TAŞITMAK, SİLAHLI SALDIRI...

Ünlü rapçi hakkında genç kızları taciz etmek, tecavüz, zorla uyuşturucu vermek, eski sevgililerine uyuşturucu taşıtmak ve silahlı saldırı gibi kan donduran iddialar ortaya atıldı ve hatta Diddy'nin davasında, gerçek adı Curtis James Jackson III olan 50 Cent'in eski kız arkadaşı Daphne Joy da seks işçisi olarak anıldı.

Şubat ayında da Lil Rod olarak da bilinen müzik yapımcısı Rodney Jones Jr., Combs'u kendisini el yordamıyla taciz etmek ve seks işçileriyle cinsel ilişkiye zorlamakla suçlayan bir dava açtı.


Lid Rod'un şoke eden iddiaları dünya basınının gündeminden düşmedi.

EVİNE BASKIN DÜZENLENDİ

Tüm bu suçlamalar üzerine ünlü rapçinin evlerine ABD İç Güvenlik Bakanlığı yetkililerince baskın gerçekleştirildi.

ŞİDDET GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Puff Daddy, hakkındaki suçlamaların tamamını reddederken, bir otelde Cassie'yi dövdüğünün görüldüğü görüntüler geçtiğimiz günlerde basına sızdı.

Diddy'nin 2016 yılında Los Angeles'taki bir otelde eski kız arkadaşına şiddetli bir şekilde saldırdığı güvenlik kamerası görüntüleri geçen hafta ortaya çıktı. CNN tarafından elde edilen videoda, rapçi beline havlu sarılmış halde Cassie'yi Century City'deki InterContinental Oteli'nin koridorunda kovalarken görülüyor.

Genç kadın asansöre binmeye çalışırken, onu yakalayıp yere çarpıyor. Ardından da kapüşonlusundan tutarak onu odalarına sürüklüyor.

Cassie, Diddy'nin saldırıdan sonraki görüntüler için otele 50 bin dolar ödediğini iddia etmişti.

PUFF DADDY'DEN AÇIKLAMA...

Pazar günü Diddy, geçen hafta eski kız arkadaşı Cassie'yi dövdüğü şok edici videonun ortaya çıkmasının ardından sessizliğini bozup Instagram'dan bir video yayınladı:

"Dibe vurdum ama mazeret üretmiyorum. Hayatınızın en karanlık zamanlarını düşünmek o kadar zor ki bazen bunu yapmak zorundasınız. Ben bıkmıştım. O videodaki davranışım affedilemez. O videodaki eylemlerimin tüm sorumluluğunu alıyorum, tiksiniyorum. Bunu yaptığımda o zaman da tiksinmiştim, şimdi de tiksiniyorum. Gittim ve profesyonel yardım aradım, terapiye gittim, rehabilitasyona gittim."

ESKİ MODEL TECAVÜZLE SUÇLUYOR

Ancak anlaşılan Diddy skandalı daha büyüyecek gibi görünüyor, çünkü şimdi de yeni bir isim ünlü rapçi hakkında kan donduran suçlamalarla dava açtı.

Eski model Crystal McKinney, Sean 'Diddy' Combs'un 2003 yılında kendisine ilaç verip cinsel saldırıda bulunduğunu söylüyor. McKinney, şu anda seks kaçakçılığı soruşturması ve birçok cinsel taciz davasıyla karşı karşıya olan 54 yaşındaki rapçiye karşı stüdyosunda saldırıya uğradığını iddia ederek dava açtı.


Crystal McKinney

McKinney, New York City'deki bir etkinliğe davet edildiğinde 22 yaşında olduğunu, burada Diddy ile tanıştığını ve Diddy'nin ondan stüdyosuna gelmesini istediğini söylüyor.

McKinney, Diddy'nin cinsel saldırıda bulunduğunu ancak oradan uzaklaşmaya çalıştığını ve bir süre sonra bilincini kaybettiğini anlatıyor. Eski model, daha sonra bir takside uyandığını ve cinsel saldırıya uğradığını fark ettiğini belirtiyor.

Ayrıca McKinney, daha sonra modellik sektöründen dışlandığını ve 2004'te intihar girişiminde bulunmadan önce ciddi bir depresyona girdiğini söylüyor.

Diddy şu anda kendisini cinsel tacizle suçlayan çok sayıda davanın yanı sıra devam eden bir federal seks kaçakçılığı soruşturmasıyla da uğraşıyor.