Sosyetenin stil ikonlarından olan Rachel Araz, 2016 yılında iş insanı Sami Kiresepi ile hayatını birleştirmişti. Mutlu çift, 2018 yılında Galia'yı, 2020'de de Lionel'i, geçen şubat ayında da Isabella'yı kucaklarına almıştı.

Üç çocuk annesi Rachel Araz dün trafik kazası geçirdi. Ölümden döndüğünü söyleyen Araz, başından geçenleri Instagram hesabından yaptığı paylaşımla anlattı.

"BENİ TUR ATTIRARAK TERS ÇEVİRDİ"

"Korkunç bir pazar günü geçiriyorum. Ölümden döndüğüm bir kaza geçirdim" diyen Rachel Araz, şu ifadeleri kullandı:

"En sol şeritte tek başıma otobanda giderken başka bir araç bana yandan tam dik açıyla çarptı. Beni akan trafikte tur attırarak ters çevirdi. Hava yastıkları patladı, araç durduğu anda o şokla kapımı açıp çimenlere koştum başka biri daha çarpmasın diye. Sonrası ambulans, polis, hastane."

"Binlerce şükür ki iyiyim ama yaşadığım travmayı bir saniye dahi unutamıyorum. O saniyeler sadece şunu düşündüm, demek böyle ölüyor insanlar trafik kazalarında. Siz ne kadar dikkat ederseniz edin başınıza bu gelebiliyor."

"Sinir sitemim çöktü, durmadan ağlıyorum. Allah korudu, başka bir açıklaması yok. İyi ki yalnızdım şükürler olsun ki, aksini düşünmek dahi istemiyorum."