Muğla'nın Fethiye ilçesinde yaşayan 15 Temmuz Gazisi Özcan Aybey, 3 kişiyi öldürdü, 2 kişiyi de yaraladı. 15 Temmuz gazisi olan Aybey'in siyasilerlefotoğrafları dikkat çekiyor. Aybey'in plakası ise Erdoğan'ın isminin baş harflerinden oluşuyor.

HalkTV'den İsmail Saymaz'ın aktardığına göre; 15 Temmuz Gazisi Özcan Aybey, eşinin ailesiyle yaşadığı tartışmanın ardından kayınpederi, kayınvalidesi ve evde çalışan bir kişiyi öldürdü.

Muğla’nın Fethiye ilçesinde ikamet eden 15 Temmuz Gazisi Özcan Aybey, Kayaköy Mahallesi’nde boşanma aşamasındaki eşi Nazlı Aybey’in babası Şükrü Aysu’nun evinde, çıkan tartışma sonucunda kayınpederi Şükrü Aysu’yu ve kayınvalidesi Adile Aysu’yu silahla vurarak katletti.

Özcan Aybey, ilçenin Çalış bölgesinde polis tarafından yakalandı. Gözaltına alınan Aybey'in işlemlerinin sürdüğü belirtildi.

Özcan A, aralarında husumet olduğu iddia edilen kayınpederi 53 yaşındaki Şükrü Aysu ile 52 yaşındaki kayınvalidesi Adile Aysu'yu Kayaköy Mahallesi'ndeki evlerinde öldürdü.

Bölgede bulunan bir villada iddiaya göre eşini arayan Özcan A, havuz temizliği yapan Muhammet Akbaba'yı da yaraladı. İhbar üzerine sağlık ekipleri gelirken Akbaba, hastanede yaşamını yitirdi.

2 kişiyi de yaraladı

Şüpheli Özcan A. başka bir villaya da gidip 2 kişiyi yaraladı. Yaralıların hastanede tedavisinin sürdüğü belirlendi.

Ormana kaçtı

Olay yerine yakın bölgedeki ormanlık alana otomobilini bırakarak kaçan şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı. Kolluk kuvvetleri, bölgedeki kara yolu ve ormanlık alanda arama yapıyor.