Demi Lovato, henüz 18 yaşındayken Wilmer Valderrama’ya gönlünü kaptırmıştı. Aralarındaki 13 yıllık yaş farkına aldırmayan Lovato, Valderrama ile ilişkisini 6 yıl sürdürdü. Ünlü şarkıcı, dün yaptığı açıklamada kendisinden yaşça büyük erkeklerle olan geçmiş ilişkilerinden "iğrenç" olarak bahsetti. Başarılı şarkıcının bu açıklaması gündem oldu.

ALTI YILLIK AŞKTAN SONRA YAŞADIKLARINA "İĞRENÇ" DEDİ
Ailevi sorunları, özellikle de babasıyla olan kötü ilişkisi yüzünden kendinden yaşça erkeklere ilgi duyduğunu itiraf eden Demi Lovato artık bu sorunun üstesinden geldiğini söyledi. Ünlü şarkıcı, "Sanırım bunu artık aştığımın birkaç işareti var

Esasen benimle yaşıt bir partnerle birlikteyim. Ve onunla son derece sağlıklı bir ilişkim var. Geçmişe yaşlı erkeklerle çıktığım günlere bakıyorum ve 'bu iğrenç' diye düşünüyorum." dedi.

demi-lovato-3.jpg

31 yaşındaki yıldız isim "Babamla ilgili sorunlarımın artık içimde olan bir şey olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim" dedi ve kendisinden 13 yaş büyük sevgilisinden ayrılınca yazdığı şarkıyla ilgili de itirafta bulundu. Ünlü şarkıcı şimdi iğrenç diyerek andığı büyük aşkının bitiminden 6 yıl sonra çıkardığı "29" adındaki şarkısının Wilmer Valderrama’yla ilgili olduğunu itiraf etti.

demi-lovato.jpg