ABD’li şarkıcı ve söz yazarı Pink (44), “60 Minutes” ile yaptığı yeni röportajda geçmişinden bahsederken 90’larda aşırı dozda uyuşturucunun kendisini neredeyse ölüme götürdüğünü açığa çıkardı.

“Annemle babamın her gün birbirlerine bağırıp bir şeyler fırlattığı bir evde büyüdüm. Birbirlerinden nefret ediyorlardı” diyen o zamanlar kendisini “serseri” olarak tanımladığını, sonunda uyuşturucu kullanmaya ve satmaya başladığını, evinden atıldığını ve liseyi bıraktığını söyledi.

1995’in Şükran Günü’nde “Bir partideydim ve aşırı doz aldım” dedi ve o gece birçok farklı uyuşturucuyu aldığını da ekledi. Bu kombinasyonun onu neredeyse öldüreceğini söyleyen ünlü şarkıcı bunun “sert uyuşturucu” kullandığı son sefer olduğunu kaydetti.

Artık o günleri geride bıraktığını söyleyen Pink, “Kendimden fiziksel, duygusal, ruhsal ve sesli olarak giderek daha fazlasını talep etmeye devam ediyorum. Çıtayı her zaman yükseltmek istiyorum. Kadının yavaşlaması, küçülmesi, daha az yer kaplaması, sakinleşmesi gerektiğini söylediklerinde ‘hayır’ diyorum. Kesinlikle hayır.” şeklinde konuşmasını tamamladı.